Škola v přírodě

Po celoročním těšení se na školu v přírodě jsme plni očekávání vyrazili společně s mladšími spolužáky do Tavíkovic. Po důkladném rozmýšlení a uvažování jsme se rozdělili do pokojů a ubytovali se.
      Pondělí nám uběhlo ve znamení deště a celý den jsme byli obklopeni prací a hrami, takže na nějaké lupárny ani nebyl čas. Zahráli jsme si třeba hru Labyrint. A nakreslili jsme si trička.
      V úterý  ráno ještě sprchlo,  proto jsme začali psát dopisy svým blízkým. Jakmile déšť ustal, nazuli jsme gumáky a hurá ven. Hledání zvířecích trojic  a  následný směnný obchod byl pro mnohé z nás velkým zážitkem. Také poznávání rostlin, živočichů a plnění úkolů  nám zabralo dlouhý čas .Proto jsme také s radostí uvítali pískoviště či hřiště.Navečer jsme opět tiskátkami ozdobili svoje barevná trička.
      Středa byla ve znamení sportu. Navštívili nás kluci z DDM a v lese napnuli lana.Překonat překážky a dostat se z bodu A do bodu B a ještě k tomu na laně nebyla žádná sranda. Zahráli jsme si fotbal  a jiné sportovní hry.
      Ve čtvrtek  dopoledne jsme se po vyučování vypravili na vycházku a z přírodnin jsme si udělali paletu barev. Poznání okolí se nám hodilo hlavně večer, kdy si pro nás paní učitelky nachystaly stezku odvahy. Odpoledne jsme si zasoutěžili ve sportech a večer si opekli buřty a zazpívali písničky u táboráku.
     Pátek už byl ve znamení balení se, úklidu a těšení se na cestu domů. Máme všichni na co vzpomínat . Však jsme si plno důležitých věcí zapsali do svých deníků.

Škola v přírodě